Podcasty

 Udar Mózgu, Rock and Roll i nadciśnienie - Muniek Staszczyk

Udar mózgu, Rock and roll i nadciśnienie! W ramach akcji "Zmierz się z ciśnieniem" Muniek Staszczyk - lider zespołu T.Love szczerze o udarze mózgu, jego przyczynach, powrocie do zdrowia i życiu po udarze.

czytaj
Stres niejedno ma imię - rozmowa z psychoterapeutą

Stres to jeden z czynników ryzyka wystąpienia udaru mózgu. Okazuje się, że pojęcie to nie jest oczywiste i ma różne odsłony.

czytaj
Od próchnicy zębów do udaru mózgu

O tym, że próchnica i zapalenia dziąseł mogą zwieszać ryzyko wystąpienia udaru mózgu i zawału serca opowiada lekarz dentystka - Aleksandra Leszczyńska. A także o tym jak prawidłowo dbać o zęby, o co pytać stomatologa i dlaczego warto mieć w domu irygator dentystyczny.

czytaj
Czy dieta antyudarowa istnieje?

Pokaż mi co jesz, a powiem Ci kim jesteś. O tym dlaczego sposób odżywiania ma ogromny wpływ na zdrowie, czym naprawdę jest zdrowa dieta i jak wdrożyć ją do powszedniego życia opowiada Dietetyczka Kliniczna Nadia Komisarek.

czytaj
Czy slow jogging to powolne bieganie?

Rozmowa o zdrowym ciele i duchu w myśl idei SLOW JOGGINGU, o którym opowiada jego propagator, trener a przede wszystkim praktyk - Maciej Kozakiewicz. Twórca książek "Slow jogging. Japońska droga do witalności" i „Slow life. Japoński sposób na życie w zdrowiu i długowieczność” przekonuje, że to skuteczna metoda dla wszystkich.

czytaj
kampania Kampania “Zapobiegam.pl”
organizowana jest przez Fundację
Udaru Mózgu.
Fundacja Udaru Mózgu
ul. Milionowa 14, 93-113 Łódź

infolinia: 48 605 647 600
info@fum.info.pl
www.fum.info.pl
Copryight by Fundacja Udaru Mózgu | projekt: www.wpoldodziewiatej.pl
wpoldodziewiatej